Magician's Handbook 2

Android için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 163 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
The Magician's Handbook 2; Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, lanetli bir vadinin sırrını çözmeye çalışacağınız korku, macera ve bulmaca öğelerini harmanlayan oldukça eğlenceli bir macera bulmaca oyunudur.

The Magician's Handbook 2Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, lanetli bir vadinin sırrını çözmeye çalışacağınız korku, macera ve bulmaca öğelerini harmanlayan oldukça eğlenceli bir macera bulmaca oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz oyunda kötü büyücü ve korsan büyülerde kullanabilmek için tüm perileri toplamıştır. Size düşen görev verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek ve birbirinden zorlu bulmacları çözerek ipuçlarını bulmak. Zira lanetli vadinin gizemi bu ipuçlarından gizli.

Magician's Handbook 2 oyunu içerisinde; 21 zorlu mini oyunlar, 16 tüyler ürpertici yerler, 11 büyüleyici bölümler, 5 güçlü büyü, 3 oyun modu, Oyun merkezi desteği, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Korece, Çince, Japonca, Hollandaca, İsveççe dil desteği gibi bir çok özellik bulunuyor.

Macera, korku ve bulmaca öğelerini bir arada bulabileceğiniz The Magician's Handbook 2 oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Magician's Handbook 2 indir